CHCI DAROVAT

Aktuální aukce

Emeritní vrchní sládek Plzeňského Prazdroje Václav Berka říká, že po hořkosti plzeňského piva přichází jeho sladkost. Stejně tak tomu bývá i v životě, a i tradiční aukce netradičně s hodinkami přinesla po chvilce hořkosti sladký konec v rekordní vybrané částce 5 782 260 Kč.


Je čas na hořkost? Pokud bychom se bavili o pivu, tak určitě ano. Adventní období máme v Centru Paraple spojené s každoroční aukcí pořádanou Plzeňským Prazdrojem. A plzeňské pivo mají jeho konzumenti zase spojené s jeho jedinečnou chutí, které je hořkost nezaměnitelnou součástí. A čas nám k tomu letos dodala společnost ELTON hodinářská, která pro Plzeňský Prazdroj vyrobila sto osmdesát hodinek PRIM, jejichž dražba podpořila Centrum Paraple velkolepou částkou 5 782 260 Kč.

Bohužel se však neobešla bez hořkosti, kterou nevyvolal plzeňský ležák, ale technické problémy v jejím průběhu. O to více si ceníme chuti dražitelů podpořit nás pokračováním v aukci, a o to více nás mrzí, jestli tyto problémy někomu znemožnily udělat radost sobě či svým blízkým!

Pro Centrum Paraple je podpora Plzeňského Prazdroje velmi významná, určitě jedna z nejzásadnějších. Také díky ní se nám daří získávat finanční zdroje na naši činnost. Společně se bavíme i o společenském dopadu konzumace alkoholu, protože víme, že až třetina úrazů vzniká pod jeho vlivem. A společně řešíme také aukce na naši podporu. Z tohoto důvodu bychom nyní rádi co nejvíce pomohli v komunikaci s nespokojenými dražiteli, kteří mají nějaké otázky, či konkrétní požadavky, proto případné dotazy k proběhlé aukci směřujte na manažera oddělení fundraisingu Jiřího Pokutu – jiri.pokuta@paraple.cz.

Tisková zpráva ke stažení ZDE.

PU 2022